fbpx
Zaznacz stronę

W tym filmie dowiesz się jak szybko i sprawnie wypełnić wniosek do GIODO. Jest on częścią bezpłatnego wyzwania, które prowadziłam dla subskrybentów mojego newslettera.

Uwaga: Od 1 stycznia 2018 r. składanie wniosków przez serwis egiodo zostało zablokowane.

Od tego dnia można to zrobić na platformie: https://ewnioski.biznes.gov.pl

Punkty i pola, które widzisz na tym filmie są tożsame z wnioskiem na nowej platformie i nie powinno sprawić Ci to problemu.

Link do formularza do wypełnienia wniosku na nowej platformie.

Jeśli masz wątpliwości, czy dane osobowe, które przetwarzasz w swoim biznesie podlegają zgłoszeniu do GIODO, to w tym wpisie na blogu – Jakie dane zgłaszamy do GIODO – przygotowałam kilka wskazówek.

Wnioski do GIODO składamy do 24 maja 2018 r. Po tym terminie zaczną obowiązywać nowe przepisy, które nie nakładają już tego obowiązku. Zaostrzają za to inne wymagania i kary, dlatego termat ochrony danych w biznesie nadal będzie ważny. O reformie ochrony danych pisałam już na blogu, więc jeśli chcesz możesz jeszcze zajrzeć TUTAJ.

W filmie wspominam o “checkliście”. To lista najważniejszych wymagań związanych z ochroną danych, które należy spełniać przetwarzając dane osobowe subskrybentów, klientów, pracowników etc.  Jeśli chcesz wziąć udział w jednym z bezpłatnych wyzwań, które organizuję dla odbiorców mojego newslettera zapisz się, a niebawem na pewno będzie kolejna okazja do bliższego zapoznania się z zasadami ochrony danych w biznesie 😉

A czy Twoja firma jest już gotowa na RODO? 

Zapoznaj się ze szczegółami mojego autorskiego kursu online, który dostarczy Ci nie tylko niezbędnej wiedzy w pigułce, ale i zapewni wszystkie wzory wymaganych dokumentów, polityk i instrukcji!

CHCĘ POZNAĆ SZCZEGÓŁY KURSU!